גאונות

“נעים להכיר, לי קוראים מירב”

מי היה רוצה שיכירו אותו, גם? אני בטוחה שכשתקראי את הפוסט הזה כולו את כבר מיד תביני במה מדובר!

אז מי היה רוצה שיכירו אותו, גם? אני לא מדברת על סתם הכרות בשם או איפה הוא גר אם כי הכרות ממשית, אמיתית, הכרות עמוקה, שידעו ויכירו מה היכולות שלו/ שלה מי הוא? במה הוא טוב?  כמה הוא למד ואיזו תרומה הוא יכול לתרום, שיכירו את הגאונות שלו!

רוב האנשים אינם יודעים מהי הגאונות שלהם ולכן אינם יכולים לממש אותה.  אז מה זו בכלל גאונות? אממ…..גאונות….. זה… גאונות…..זה… בדיוק!  בכל אחד ואחת מסתתר גאון!!! רובנו כבר שכחנו מה זה גאון! שכחנו כי הגאון הזה חבוי עמוק בתוך ההכרה האנושית שלנו.

שוב מילים מסובכות….אם תבחנו את זה תגלו כי אנחנו רק רוצים שיכירו אותנו, שיאהבו אותנו, אנחנו רוצים לאהוב את עצמנו, להכיר את עצמנו, להכיר את החלק הגאון הזה שחבוי עמוק בפנים שבגיל קטן ההורים שלו היו מביטים בו בהערצה ונותנים לו תחושה שהוא יכול להשיג הכל! הוא מלך העולם! בגיל קטן הוא האמין שהוא סופרמן שהוא יכול לעוף ממקום למקום ולא משנה מה היה החלום שלו כולם היו עומדים מסביב מוחאים לו כפיים, אוהבים אותו, סולחים לו ונותנים לו עוד אלפי הזדמנויות…

עם השנים הוא הלך והתכופף נוכח העומס של החיים, הדרישות בלימודים, הדרישות בעבודה, הקשיים, האתגרים, המשפחה, היא התכסתה בייאוש, בפחדים, בחוסר אמונה, חוסר הערכה. הוא כבר אפילו לא זוכר שהוא היה פעם כזה חזק! כזה מצחיק! כזה משמעותי! הוא כבר לא זוכר כמה פעמים היו אומרים לו “וואווו איזה גאון אתה!” , לא כך?

היום כשמישהו אומר את המילה גאון אנחנו חושבים על ביל גייטס, סטיב ג’ובס או או על החבר של החבר שהצליח להתעשר ויש לו הכל….כמו שאומרים שיחק אותה בגדול!  הלא מודע שלך כבר זוכר, אנחנו מחפשים את מלכת הכיתה כמו שהיא שמורה לנו בזיכרון, הכי יפה, הכי מוצלחת, הכי טובה, זו שכולם אוהבים לאהוב, זו שמוקפת חברים וחברות וכולם רוצים להיות לידה…

אז מה אמרנו קודם, … אנחנו גאון? ……………כן!

בכל אחד ואחת מאתנו מצוי החלק הזה, הגאונות הזו…..המלכה ההיא, ההוא שהעז, ההוא שמצחיק את כולם וההיא שכולם מתאהבים בה. בכולנו יש את החלק הזה שרק רוצה כבר להתפוצץ על העולם! רוצה להתממש! לחיות את החיים במלואם, במלוא תפארתם, בדיוק כמו שחלמת כשהיית קטן, בדיוק כמו שדמיינת את עצמך נסיכה….ממש כך בדיוק!

אני מזמינה אותך לקורס שיאפשר לך לגלות את הגאון שאתה! הגאון שהיית בילדותך, לגלות את מי שאתה היום, את מי שאת או אתה חולמים להיות.

איך להפוך כל חלום למציאות? איך להפוך לגיבור בסיפור שלך? איך לחזור להיות כל יכול? איך?, כן, איך?

אני יודעת שאתה תוהה איך בדיוק זה יקרה ומבינה שיש לך איזשהו ספק! זה טבעי שתעשה את זה אבל אני סקרנית לדעת אם כבר יש לך זיכרון של הצלחה כלשהי?

בזמן שאת חושבת על זיכרון שכזה אני מזמינה אותך להיכנס אל הקישור הבא ולשמוע עוד על קורס NLP במכללת האור.  ההרשמה למחזור הבא בעיצומה ומספר המקומות מוגבל, מהרו לשריין מקומכם, שתפו והביאו גם חברים.

אני מחכה לך,

מירב אסיא