מדיטציות

מוזמנים להאזין ולצפות בשלל מדיטציות לצרכים שונים

מהי מדיטציה

רבים האנשים החושבים כי מדיטציה היא כלי שעוזר לנו להירגע ולנקות מחשבות מטרידות בלבד אולם מדיטציה הינה אוסף של טכניקות ותרגולים מנטאליים אשר נועדו להביא אותנו למצבי תודעה גבוהים במיוחד של שלווה נפשית וחדות מנטאלית.

למדיטציה רמות רבות ושונות, רוב המתרגלים מדיטציה על בסיס יומי נוגעים אך ורק בחלקים בודדים כגון התמודדות עם לחץ וחרדה, בעיות שינה, אמונות מגבילות, בטחון עצמי, הטענה אנרגטית, שיפור בריאות פיזית, חידוד המוח והבהירות המחשבתית ועוד. אולם בנוסף לכל אלו ישנם אנשים המסוגלים להיכנס למצבי תודעה רוחניים עמוקים לגילוי עולמות נסתרים  ותפישת מציאות אחרת מזו שאנו רואים וחווים במודע שלנו ברמות של "הארה" וחיבור דרך הלא מודע אל עולמות גבוהים.

הדעה הרווחת כי המדיטציה פותחה במזרח ע"י הבודהיסטים והינה חלק בלתי נפרד מהיומיום במסורות אלו. ואכן לאורך השנים עם הפריצה של הבודהיזם והיוגה למערב המדיטציה תפסה מקום נכבד בכלל התרבויות ברחבי העולם ובין יתר התרבויות תמיד הייתה שם מדיטציה יהודית קבלית המבוססת על טכניקות של הגות, ריכוז והרהור בכתבים הרוחניים הקדושים של הדת היהודית עם היכולת להתחבר לברכתו של הבורא באמצעות שמות הקודש

התרגול אצלנו באתר

ריכזתי לפניכם כאן באתר שלל מדיטציות לנשים, גברים וילדים. את המדיטציות מומלץ לתרגל בסביבה שקטה ונוחה, שימו את הטלפון הנייד רחוק מכם ככל האפשר שבו בנוח, סדרו לכם מושב נעים, אתם יכולים להשתמש בכריות. בשלב ראשון חשוב לשבת בישיבה זקופה ומומלץ להתחיל כל מדיטציה בנשימות דרך האף ושחרור דרך הפה, תהליך שמאוד יסייע לשחרור וריכוז.

מומלץ לחזור על אותה מדיטציה מספר ימים ואז לעבור אל המדיטציה הבאה וזאת על מנת להרגיל את הגוף שלנו להכנס למצב מדיטטיבי.

מדיטציה ליציאה ממשברים (3 דקות)

מדיטציה לאהוב את עצמך (8 דקות)

מדיטציית השואב האנרגטי לנשים (9 דקות)

נגן וידאו

מדיטציית אנרגיית השמש לנשים (3 דקות)

נגן וידאו

מדיטציה לירידה במשקל לנשים (12 דקות)

נגן וידאו

מדיטציית סליחה לנשים (10 דקות)

נגן וידאו

מדיטציה לפני שינה לבנים (13 דקות)

מדיטציית לפני שינה לבנות (12 דקות)

רוצים להשאר מעודכנים, הרשמו לניוזלטר שלנו וקבלו מאמרים ומדריכים למייל

יצירת קשר

רחוב בן גוריון 103 הרצליה

052-3262862

meravt05@gmail.com

שעות פתיחה

א – ה   22:00 – 09:00

                         ו'        14:00 – 09:00