שיטת האור

בואו לגלות את השיטה שתשנה את חייכם

מהי שיטת האור

במידה ואתם רואים או מרגישים את הניצוץ הזה, המשהו הזה, הדבר הלא מוגדר הזה שמטריד את מנוחתכם, אתם חווים התעוררות פנימית אצלכם בנפש לרצות להבין איך היקום שלנו עובד, רוצים לדעת מי אנחנו? מה אנחנו? מדוע אנחנו? מה זו נשמה ומה תפקידה בעולם? מדוע אתם מרגישים ויודעים דברים עוד לפני שהתרחשו או מדוע יש לכם דז'ה וו לאירועים מסוימים המתרחשים בחייכם.  

במידה וחלק מהדברים מעלה נוגעים בך כנראה שהגעת למקום הנכון, המקום שימלא את החלל וייתן לך מענה לכל השאלות הפתוחות.

חשוב לי עוד לציין כי לא כל האנשים נמצאים במקום או בשלב הזה בחייהם ולכן השיטה שלנו אינה מתאימה לכל אחד ואחת. במידה ואתם מוצאים את עצמכם לא חלק מהדברים שנאמרו אל תרגישו שונים זהו רק שלב התפתחותי שעדיין לא הגעתם אליו ועוד תגיעו בהמשך חייכם.

שיטת האור היא השיטה היחידה שתחשוף בפנייך עומקים בתוך נבכי נשמתך, עומקים אשר עד היום בכלל לא ידעת על עצם קיומם בחייך וכיצד להשתמש בהם לטובתך העליונה.

השיטה מתאימה לאנשים הנמצאים בפרשת דרכים, אנשים המחפשים דרך חשיבה אחרת, אנשים הצמאים למידע חדש, להסבר מה קורה בדיוק מסביבך מבחינה אנרגטית, אנשים המרגישים דברים עוד לפני שהם קורים ולא יודעים להסביר מה הם מרגישים או מדוע הרגישו.

באמצעות שיטת האור נרחיב את התודעה והמודעות, נלמד לתת ערך לחיינו באמצעות  רכישת ידע וארגז כלים חדש להגשמה מיטבית בחיינו.

הלימודים במכללת האור מועברים ע"י מירב אסיא שעיה מפתחת וכותבת שיטת האור, אז הצטרפו אליי כבר עכשיו לגלות, להתחבר, להשפיע.

חלק ראשון - דלתות נפתחות

קצת על הקורס

החלק הראשון מתוך סדרה של 3 חלקים במסגרת "המסע לגילוי האישי" , ובו נלמד לנקות רגשות שליליים כגון כעס, אשמה, פחד ובמקביל נלמד להעצים רגשות חיוביים כגון שמחה, אהבה וביטחון עצמי על מנת לפתח את יכולת האמונה בעצמנו ובכך להתחבר לכל התחומים בחיינו.

סילבוס נושאים

מבוא בסיס לשיטת האור ניקוי רגשי של חסמים פתיחת דלתות לחמלה ואהבה עצמית גילוי דלת השפע, נתינה ויצירה הכרות עם מושג האמונה מיפוי נתיבי מסע לגילוי והתפתחות

ארגז הכלים שתרכשו בקורס

עבודה עם מטוטלת הטענה וניקוי אנרגטי, זיהוי חסימות ופתיחת צ'אקרות, עבודה והכרות עם הקריסטלים השונים, מדיטציה לחיבור פנימי

שיטת האור מירב אסיא שעיה
שיטת האור מירב אסיא שעיה

חלק שני - שערי האור

קצת על הקורס

החלק השני בשיטה מהווה המשך לקורס דלתות נפתחות. שלב זה יאפשר חיבור עליון לאור האלוהי, דרך כניסה לעולמות הגבוהים, בקורס נתוודע לשערי האור הנמצאים מעבר לעולם הקיומי שלנו. כך בחשיפה הדרגתית לשערים שיפתחו כל שער שנפתח ירחיב את התודעה הקיימת בהכרה האנושית…הרחבה בדרך לחיבור התודעה למקום שאינו גוף / מחשבה / נפש … חיבור אל האינסוף המואר.

סילבוס נושאים

הכרות עם שערי האור, למידת כלים רוחניים לישום אישי, פיתוח תודעה מודעת של העולמות גבוהים, הכרות עם שפת האור המעצימה, הבנת ההתנהלות בשערי האור לניווט חיינו.

ארגז הכלים שתרכשו בקורס

עבודה במדיטציית המרכבה בהדרכה אישית, חיבור תפילת הודיה-ניגון הלב, מנטרה אישית לחיזוק והגנה, הכרת ערוץ החסד והשמחה.

חלק שלישי - עץ החיים

קצת על הקורס

חלק שלישי ומשלים את השיטה הוא עץ החיים. האדם משול לעץ, שורשי העץ באדמה ואילו הענפים שלו בצמרת, העץ שותה וניזון דרך שורשיו כך גם האדם. קורס עץ החיים מאפשר מסע מופלא ומרגש בעקבות שורש הנשמה של האדם.

לאחר שבנינו והכנו את עצמנו בחלקים הקודמים אנו מצטרפים לקורס חזק ועוצמתי עם אנרגיות גבוהות במיוחד. במסגרת שלב זה נחקור את מהות חיינו, נתוודע לכוח הנשמה, לנפש האדם, נחקור את היעוד והשליחות בגינם אנו פה ונעבוד על המידות שלנו אלו שכבר תיקנו ואת אלו שעדיין עלינו לתקן. 

בקורס עץ החיים נגלה את הספירות ונבקר בעולמות עליונים, נושיט יד אל אור האמת ונשפיע באור על הסביבה הקרובה לנו. 

מדוע כל כך חשוב לעבור את המסע הזה דרך שורשי הנשמה? 

כמו שהעץ גדל ומפתח, ניזון מהאדמה המספקת לעץ את כל צרכיו כך גם האדם שואף לגדול, להתפתח, להתקדם ולהתחבר אל השורשים. בלתי אפשרי לאדם להכיר את שורשיו באופן גלוי ולכן עליו להעמיק בדרך של הגות וחפירה עמוקה עד להגעה אל השורש.

סילבוס נושאים

חקירת מהות חיינו בגלגול הנוכחי, הכרת צפנים וסודות עליונים, גילוי יעוד, גורל,  תיקון אישי ועולמי תוך עבודה על המידות והערכים אשר מהווים מנוף ליצירת השינוי המיוחל.

ארגז הכלים שתרכשו בקורס

מדיטצית אותיות

תקשור וקלפי צדיקים

דמיון מודרך

ריפוי אנרגטי

הכרות והבנה של הספירות בעץ החיים

רוצים להשאר מעודכנים, הרשמו לניוזלטר שלנו

יצירת קשר

רחוב יפה ירקוני 1, ראש העין

052-3262862

meravt05@gmail.com

שעות פתיחה

א – ה   22:00 – 09:00

                          ו'        14:00 – 09:00