אילן שעיה מירוץ הרצליה 2021
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב google

תמונת הנצחון שלי

זו תמונת הנצחון שלי – חייב לשתף שהתמונה הזו מסמלת עבורי הוכחה נוספת שאין שום דבר העומד בפני הרצון!

 
אני רוצה לספר לכם איך במהלך המירוץ עמדתי לא מעט פעמים בפני שבירה ובכל זאת הצלחתי לסיים וזאת רק בגלל חוזק מנטאלי שיש לי, זה השריר הזה במוח שצריך לאמן.. ולאמן.. ולאמן כך שברגעי האמת הוא קם ומוציא את עצמו החוצה להראות לך שאתה מסוגל גם לזה..
 

אני אסביר בפרטים:

אני הגעתי למירוץ ללא קבוצה וללא מאמן, התאמנתי לבד זמן מה אבל עדיין לא למרחק של 10 קמ אולם בכל זאת לקחתי על עצמי את האתגר ובמירוץ עצמו עקב חוסר ניסיון פתחתי חזק בקמ הראשון והשני ככה כחלק מהלהט של המירוץ כשכולם מזנקים יחד ולצערי הסתבר שלא חילקתי את כוחותיי נכון… לקראת הקמ השלישי כבר הורדתי קצב והרגשתי קצת שאולי זה בכלל גדול עליי? בכל מקרה המשכתי לרוץ בקצב מהיר קצת מהיכולות שלי ואל ה-5 קמ הגעתי בקצב אשר שבר את השיא הקודם שלי ב 5 דקות אבל שם אירע המשבר המשמעותי עבורי..
 
פתאום התחילו לרוץ לי מחשבות בראש "מה אתה נרשם ל 10 קמ יכולת לסיים כאן ועכשיו ב 5 קמ זה גם יפה וגם מכובד.. מתאים גם ליכולות שלך… איך יהיה לך כוח להתחיל להקיף שוב פעם מחדש? "
 
ובכל זאת באותה נשימה קול אחר פנימי במוח שלי אמר לי "אל תיתן לזה לשבור אותך אתה כבר עשית דברים גדולים מזה בעבר", "מה היו מפתחות ההצלחה שלך?" וככה בעודי חושב על מפתחות ההצלחה (שאגב לומדים לזהות את מפתחות הצלחה שלנו ב-לימודי NLP) אני כמו על אוטומט ממשיך להתקדם לכיוון ה 6 קמ בקצב איטי יותר אך בכל זאת מתקדם…
 
בקמ השביעי שוב משבר, "מתי זה יגמר מתחיל להיות לי חם ממש", "אולי אני אנקע את הרגל וכך אסיים לפני הזמן?" "אולי מתיחת שריר?" וככה שוב פעם החוסן המנטלי מרים ראשו… "אתה תישבר?" איזו דוגמא תיתן לאופיר שמחכה לך בקו הסיום?" , "עברת דברים קשים מזה ורק באמצעות הנחישות שלך"..
 
ואז יצר התחרותיות שלי התעורר ולפתע אני רואה לפניי מישהו שסימנתי כמטרה אני רוצה להגיע אליו… מבלי לשים לב אני מוצא את עצמי מגיע אליו ועכשיו אני כבר ב8 קמ .. רק עוד 2 קמ לסיום…
 
וככה שאני רץ ולפרקים גם צועד בחלק האחרון בתוך הפארק הבן שלי אופיר מתקשר, "אבא איפה אתה?" אני מסתכל על השעון ואומר לאופיר "רק עוד 700 מטר"… הוא משיב: "אני ומירב מחכים לך ממש מצד ימין של השער …"
 
וככה בשארית כוחותיי קיבלתי זריקת מוטיבציה אחרונה אני יוצא
מהפארק ל 300 מטר אחרונים.. אני כבר רואה את קו הסיום..
 
ברקע אני שומע מאמן שרץ עם המתאמנת שלו ואומר לה לתת ספרינט לעקוף אותי… בליבי אני אומר אין מצב לא אתן לזה לקרות והתחלתי להגביר לקול הצעקות עידוד של מירב ואופיר בשילוב של הכורזת בכריזה אילן שעיה קדימה כל הכבוד… 💪🤟
 
כן אז זו תמונת הנצחון שלי… והכי הרבה אני מודה לבן שלי אופיר שעיה ולאשתי מירב מרים אסיא שעיה שבאו לעודד אותי ולתת לי כוחות לסיים כמו מנצח אמיתי ולא חשוב לי בכלל הזמנים (שיפרתי ב 22 דק) אלא רק הידיעה ששמתי מטרה וגם ביצעתי תוך כדי שהשתמשתי בכל מפתחות ההצלחה שהכרתי בעצמי על עצמי 😉💪😎
 
 

נ.ב

אם הגעתם עד פה אני מזמין אתכם להצטרף אלינו אל מכללת האור , המכללה ללימודי אנאלפי, נלפ פרקטישינר, נלפ מאסטר , לימודי NLP בזום, התפתחות, מודעות ועוד שלל קורסים מגוונים..
הקליניקה הטיפולית של מירב, לכתבה אודות מירב ומכללת האור בוואלה נבחרים ,  הצטרפו אלינו לגלות, להתחבר ולהשפיע..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

לקבלת מדריך חינם

לקבלת מדריך מעשי לתרגול NLP חינם השאירו פרטים

רוצים להשאר מעודכנים?השאירו כאן פרטים

פוסטים אחרונים

שיתוף ב whatsapp
לבירור המועד הקרוב

למעבר אל הקלפים מלאו פרטים

הריני מאשר קבלת מיילים מעת לעת ממכלת האור

דילוג לתוכן